• "SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ" W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• 13.03.2023
        • Dziękujemy pani Kindze za czytanie dzieciom w oddziale przedszkolnym.

Czytanie stymuluje rozwój mowy i usprawnia pamięć.

Dzieci szybko się uczą. Są w stanie przyswoić wiele słów i zapamiętać nowe informacje. Czytanie to dobra okazja do poznania m.in. nowych wyrazów.

• Koncert z okazji Dnia Kobiet

• 07.03.2023
        • Uczniowie uczęszczający na koło muzyczno - plastyczne i chłopcy z klas IV - VIII pod okiem p. Anetty Borowieckiej i p. Barbary Kubickiej przygotowali wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego nie tylko żeńska część publiczności dobrze się bawiła. Dziękujemy!

• Robotyka

• 24.02.2023
        • Bardzo interesujące i rozwijające zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I - II odbyły się w naszej szkole 23.02.2023.

• Ostatki

• 23.02.2023
        • Zgodnie ze starym zwyczajem ostatniego dnia karnawału przebrane za różne postacie dzieci z oddziałów 0 - II bawiły się ze swoimi wychowawczyniami. Niektórych trudno było rozpoznać :)

• Audycja muzyczna

• 23.02.2023
        • Po raz kolejny Pan Paweł Zięba ze swymi Przyjaciółmi dostarczył nam mnóstwo muzycznych wrażeń i doskonałej zabawy. Dziękujemy!

• Lekcja pokazowa z biologii

• 23.02.2023
        • Pani Agnieszka Sęczkowska przeprowadziła lekcję pokazową dla nuczycieli w klasie VI z wykorzystaniem aktywnych metod nauczania i sprawdzaniem wiedzy na platformie Kahoot.

• Współczesne zagrożenia

• 23.02.2023
        • W naszej szkole odbyły się bardzo ważne spotkania dla dzieci i ich rodziców z pracowniczką Państwowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Brzezinach Panią Agnieszką Kubiak na temat szkodliwości e-papierosów i napojów energetycznych.

• Poczytajki czytadełka

• 17.02.2023
        • Mamy dzieci z oddzialu przedszkolnego czytają maluchom swoje ulubione książeczki z dzieciństwa. Dziękujemy Paniom: Edycie, Monice, Agnieszce i Aleksandrze za wizytę. Wiersz "Na straganie" przeczytała również Pani logopeda - Karolina.

• 15.02.2023
        • Wreszcie nadszedł ten dzień! Ubrani w kolor miłości odbieramy przesyłki z poczty walentynkowej. Pamiętajmy, że sympatię i życzliwość możemy okazywać sobie nawzajem przez 365 dni w roku.

• Wycieczka do Łodzi

• 13.02.2023
        • Uczniowie klasy I i II oglądali spektakl teatru Forte "Dzwonnik z Notre Dame". Potem odwiedzili łódzkie Orientarium. Już teraz planują kolejne wyjazdy.

• Nareszcie zima

• 13.02.2023
        • Piękna zimowa pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze. Klasa IV na lekcji wychowania fizycznego.

• Maski karnawałowe

• 06.02.2023
        • Uczniowie klasy I są już gotowi na bal ostatkowy. Wykonali maski wzorowane na weneckich. Trzeba przyznać, że wyglądają w nich wspaniale!

• Pierwszoklasiści w bibliotece

• 06.02.2023
        • Klasa pierwsza z wizytą w szkolnej bibliotece. Pani Basia zapoznała uczniów z księgozbiorem i zasadami obowiązującymi w bibliotece oraz dołączyła pierwszoklasistów do grona szkolnych czytelników. Dziękujemy, Pani Basiu, za serdeczne przyjęcie i upominki. Przygodę z czytaniem zaczynamy na całego!

• WIZYTA W KLUBIE SENIORA

• 02.02.2023
        • "Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy.

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszystkie spory.

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.

Dzień, który już, każdy z nas zna od kołyski"

Chociaż słowa piosenki Czerwonych Gitar mówią o Wigilii, to okazało się, że bożonarodzeniowy nastrój można odczuwać także w styczniu.Właśnie w ostatnim dniu tego miesiąca dzieci z naszej Szkoły pod opieką p.dyr. Grażyny Ziółkowskiej, p. Małgorzaty Gicel oraz p. Anetty Borowieckiej odwiedziły Klub Seniora w Koluszkach. Były serdeczne życzenia, piękne kolędy i pastorałki.Nie zabrakło także współczesnych piosenek znanych z radia
          i telewizji. A wszystko to zaprezentowane,w ciekawych układach choreograficznych i pomysłowych kostiumach. Goście obdarowali gospodarzy symbolicznymi prezentami- jabłkami, a ci odwdzięczyli się nie tylko miłymi słowami, ale i słodkim poczęstunkiem. Było wzruszająco i serdecznie. I stało się jak w piosence:"Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem".

• POMAGAMY ZWIERZĘTOM

• 17.01.2023
        • Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę darów dla schroniska zwierząt w Skierniewicach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Opiekun koła pani Dorota Karlińska przekazała zebrane rzeczy dla potrzebujących zwierząt.

• Zabawa choinkowa

• 14.01.2023
        • Wspaniale bawiliśmy się w piątek 13 stycznia 2023 r. Pani Roksana Borowiecka z niesamowitą ekipą pomocników rozgrzała atmosferę i poprowadziła karnawałową zabawę dla dużych i małych.