• Rekrutacja 2024/2025
        • NA BASENIE

• 25.02.2024
        • Decyzją organu prowadzącego naszą szkołę-Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły "A Teraz My", wszyscy uczniowie mają okazję nauczyć się pływać. Od lutego w ramach dodatkowych 2 lekcji wychowania fizycznego jeżdzimy na basen w Brzezinach. Wyjazdy są bezpłatne dla uczniów i przynoszą im dużo radości.

• WIZYTA W SALI ZABAW

• 25.02.2024
        • Dzieci z oddziału przedszkolnego wspólnie z kolegami z  klasy 2 i 3  aktywnie spędzili czas w sali zabaw
          w Skierniewicach.

• Warsztaty sensoryczne

• 22.02.2024
        • 19 lutego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty sensoryczne. Przedszkolaki wcieliły się w rolę małych odkrywców i własnoręcznie przygotowały masę slime. Z ogromną radością dzieci uczestniczyły w szalonej podróży do barwnego świata chemicznego doświadczenia. Wszyscy, pod okiem animatora przystąpili do produkcji własnych, ciągnących się „glutków” w ulubionym kolorze. Każde dziecko wykonany przez siebie slime mogło zabrać do domu, by kontynuować tam zabawę.

• Zabawa ostatkowa i walentynki

• 18.02.2024
        • Tradycją jest, że w ostatni dzień karnawału odbywa się bal maskowy. Kreatywność nie ma granic. Była również poczta walentynkowa - w roli listonosza przynoszącego tylko dobre wiadomośći - Pani Dyrektor. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

• Wolontariat na rzecz zwierząt

• 18.02.2024
        • Nie od dziś wiadomo, że naszym uczniom nieobce jest pomaganie. Równie chętnie spieszą z pomocą finansową jak i rzeczową. Tym razem pani Dorota zawiozła dary dla zwierząt przebywających w schronisku w Pamiętnej. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

• Dzień Babci i Dziadka i zabawa choinkowa

• 01.02.2024
        • W ostatni dzień przed feriami zorganizowaliśmy urooczyste obchody Dnia Babci i Dziadka i zabawę choinkową. Przybyło mnóstwo gości bliskich naszym sercom. Było miło, serdecznie i karnawałowo.