• Poranek z Szymborską

• 25.10.2023
        • Rok 2023 należy do Wisławy Szymborskiej. Połączyliśmy go z akcją głośnego czytania książki Marcina Rusinka "Szalik" oraz zabawą w pele-mele (czyli zabawa w udzielanie pisemnych odpowiedzi na pytania Poetki) - najciekawsze odpowiedzi zostały odcztane podczas dziejszego spotkania. Wybrzmiała również piosenka "Nic dwa razy" do słów Noblistki.

• Serce dla Zuzi

• 23.10.2023
        • Miło mam poinformowć, że podczas piątkowej zbiórki pieniędzy na leczenie Zuzi Mielczarek zebraliśmy 1505 zł. Słowa uznania i podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję!

• Wycieczka w piątek 13.

• 16.10.2023
        • Wbrew obawom i przesądom piątek 13 października 2023 r. zaliczyć należy do udanych. Co prawda od rana padał deszcz, ale później się wypogodziło i około południa mogliśmy się już cieszyć słońcem. Wybraliśmy się na wycieczkę do Żelazowej Woli i Niepokalanowa, żeby odwiedzić miejsca, w których żyli dwaj wielcy Polacy: Fryderyk Chopin i Maksymilian Maria Kolbe. Zobaczcie, jak spędziliśmy ten dzień.

• Obchody Dnia Edukacji Narodowej

• 15.10.2023
        • 12 października 2023 r. odbyła się nietypowa akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie z koła teatralnego przeprowadzili wywiady z nauczycielami na temat ich wspamnień z czasów, gdy chodzili do szkoły. Oprawę muzyczną przygotowali uczniowie z koła muzyczno - plastycznego.