• Wesoło w oddziale przedszkolnym!

• 31.05.2023
        • Lila,Oskar, Natalka i Nadia wystąpili przed najmłodszą publicznością naszej szkoły.Występ nagrodzono wielkimi brawami oraz wspaniałymi nagrodami. Odbyła ię również zabawa taneczna z udziałem bohaterów przedstawienia. Wszyscy wspaniałe się bawili!

• Piknik rodzinny 2023 r.

• 29.05.2023
        • Tegoroczny piknik odbył się 27 maja 2023 r. pod hasłem "Z rodziną bawię się najlepiej". Jak co roku nie zabrakło atrakcji w postaci loterii fantowej, zawodów, pokazów starżackich, dmuchanego placu zabaw, malowania twarzy, meczu dzieci kontra dorośli, pyszności z grilla i słodkiego co nieco. Animatorem wspaniałych zabaw i rozgrywek był pan Michał Będkowski, któremu dziękujemy za zaangażowanie. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom, członkom Stowarzyszenia "A Teraz My" i nauczycielom za ogrom pracy i poświęcony czas, by wszyscy mogli miło spędzić tę słoneczną sobotę.

• Wycieczka rowerowa

• 23.05.2023
        • Uczniowie klasy VI 19 maja 2023 r. odbyli wycieczkę rowerową do Lipiec Reymontowskich. Zwiedzali Muzeum Regionalne, Muzeum Kolejnictwa i Galerię Staroci. Poznali dziedzictwo naszego regionu i miejsca ukochane przez Partona naszej szkoły - Władysława Stanisława Reymonta.

• Wycieczka uczniów klas IV, V, VI do Koluszek

• 17.05.2023
        • Był piękny, słoneczny dzień...

16 maja 2023 r. uczniowie klas IV - VI pojechali pociągiem do Koluszek. Tam w pizzerii "Polano" uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których wszyscy własnoręcznie wykonali dla siebie pizzę, a następnie ze smakiem ją zjedli. A po uczcie dla ciała nastąpiła uczta dla ducha - wizyta w księgarni "Skład Główny". Tam poznali historię komiksu, sami projektowali plansze komiksowe i zakupili książki odpowiadające ich upodobaniom. Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole panuje moda na czytanie.

• Na galowo

• 10.05.2023
        • Imieniny maja obchodziliśmy tym razem "na galowo". Był to dzień, w którym odbył się również apel z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

• Wizyta w teatrze

• 10.05.2023
        • Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I i II (niektórzy po raz pierwszy w życiu) byli na przedstawieniu pt. "Czerwony Kapturek" wystawianym na scenie w CEKiS w Skierniewicach. Z przejęciem oglądali przedstawienie, a później długo dzielili się wrażeniami.