• Wyniki Plebiscytu "PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024"

• 13.01.2024
        • 12 stycznia otrzmaliśmy oficjalne wyniki Plebiscytu "PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024", ogłoszonego przez portal WaszaEdukacja.pl, w którym braliśmy udział.
          Dzięki Waszemu zaangażowaniu zajęliśmy 3 miejsce w województwie łódzkim oraz 1 miejsce w powiecie brzezińskim w kategorii szkół podstawowych. Oddano na nas 1221 głosów. Dziękujemy za dowód sympatii
          i uznania dla naszej szkoły. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz zobowiązanie do dalszego doskonalenia.
           Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

• WARSZTATY MYDEŁKOWE

• 13.01.2024
        • Dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas II-III poznawały tajniki tworzenia mydełek. Same komponowały kształt, zawartość i zapach mydełek glicerynowych. Wielozmysłowa aktywność  umożliwiła poszerzanie ich doświadczeń. Pamiętano także  o przypomnieniu   podstawowych zasad utrzymywania higieny rąk i ciała.

• Grupa rekonstrukcyjna

• 10.01.2024
        • Znów mieliśmy okazję uczestniczyć w żywej lekcji historii. Panowie z grupy rekonstrukcyjnej "Rekonstrukto" opowiadali o rozbiorach Polski, czasach zaborów i powstaniach. Prezentowali umundurowanie i broń z powstania styczniowego z 1863 roku.