• 27.11.2022
        • Jak co roku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Braliśmy udział w różnych zabawach, w których towarzyszyły nam nasze ukochane przytulanki.

• Zabawa andrzejkowa

• 27.11.2022
        • Dzięki opiekunom i członkom Samorządu Uczniowskiego świetnie się bawiliśmy podczas szkolnych andrzejek. Poznaliśmy staropolskie tradycje andrzejkowe i odkrywaliśmy przyszłość, wróżąc sobie nie tylko z kart ;)

• Zdrowe śniadanie

• 25.11.2022
        • W ramach obchodów Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzimy 21 listopada, przygotowaliśmy i zjedliśmy pyszne zdrowe śniadanie, dzieląc się z innymi tym, co mamy najlepszego - uśmiechem :)

• Wycieczka do Londynu

• 16.11.2022
        • W dniach 24 - 29 października 2022 r. byliśmy na wycieczce w Londynie i Oxfordzie "Śladami Harrego Pottera". Mieszkając u rodzin brytyjskich, doskonaliliśmy znajomość języka angielskiego. Widzieliśmy: Pałac Buckingham i zmianę warty strażników, Tower Bridge i Tamizę, Big Ben. Zwiedzaliśmy Muzeum Historii Naturalnej. Byliśmy na peronie 9 i 3/4.

• Gminne obchody Dnia Niepodległości

• 11.11.2022
        • Poczet sztandarowy oraz reprezentacja uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w gminnych obchodach Dnia Niepodległości. O godzinie 10:00 uczestniczyli w uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym w Rogowie, a później zapalili znicz przy kamieniu upamiętniającym żołnierzy, którzy zostali zamordowani w Katyniu. Władzom gminy i innym przybyłym osobom zostały wręczone kotyliony wykonane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

• Imieniny miesiąca

• 10.11.2022
        • Kolorowe imieniny listopada - kolor niebieski - obchodziliśmy dzień wcześnej, ponieważ 11.11.2022 to dzień wolny. O godzinie 11:11 odśpiewaliśmy wspólnie hymn państwowy z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Wizyta w teatrze

• 09.11.2022
        • 9 listopada uczniowie kl. VI, VII i VIII obejrzeli emocjonujący spektakl "Dziady" na motywach dramatu Adama Mickiewicza. Widzowie stali się częścią przedstawienia, ponieważ wszyscy zostali usadzeni nie na widowni, lecz na scenie. Aktorzy - duchy krążyli pomiędzy zebranymi, a ich głosy otaczały ze wszystkich stron. Mroczna muzyka, prawie całkowita ciemność i uniwersalizm tekstu wywarły na widzach ogromne wrażenie i pozostaną na długo w pamięci.